Вінниця
24.05.2024
14.52° C
Вгору

Вінницький Офіс підприємця надає консультації: графік прийому

 11 березня стартувало консультування представників бізнесу у новоствореному Офісі підприємця, повідомляє ВМР.

На прийомі у перший робочий день центру консультації отримали троє суб’єктів господарювання, які записалися напередодні. Крім них, по інформаційну допомогу зверталися бізнесмени і в порядку живої черги.

Під час зустрічей представники департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради розповідали підприємцям про чинні фінансові інструменти підтримки бізнесу, грантові можливості для розвитку та масштабування економічної діяльності. Отримав вичерпну інформацію сьогодні і вінницький підприємець Михайло Ганчук.

За його словами, предметом обговорення з фахівцями став Порядок часткової компенсації роботодавцям витрат на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за новостворені робочі місця та Порядок часткової компенсації витрат на придбання обладнання для виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії суб’єктам мікро-, малого та середнього підприємництва за рахунок коштів бюджету ВМТГ.

“Вінницька міська рада має багато інструментів підтримки, тому потрібно, щоб про них більше дізнавалися. Сьогодні я почув про компенсацію за новостворені робочі місця, думаю, ми скористаємося цією можливістю. Оскільки до нас часто звертаються підприємці, які хочуть встановити сонячні електростанції на своїх потужностях, мені було важливо дізнатися про умови та тонкощі Порядку часткової компенсації витрат на придбання обладнання для виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії , – розповів Михайло Ганчук. – Зараз для всіх нас дуже важлива перемога у війні. Для цього нам потрібна зброя, боєприпаси, техніка, а це все – гроші. Звісно, союзники нам допомагають, але цього недостатньо. Потрібно розуміти, звідки беруться кошти. В першу чергу, це податки підприємців. Відповідно, чим більше підприємців та підприємств працює, тим більше податків, грошей, а отже – тим швидше настане перемога. Я запропонував створити такий майданчик, щоб допомагати підприємцям ще більше, щоб вони мали можливість започатковувати бізнес, ставали ще більш ефективними та маржинальними”.

Директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Максим Мартьянов зазначив, що створення Офісу підприємця було ініційоване міським головою Сергієм Моргуновим на запит представників бізнесу, який вони озвучили під час спільної зустрічі з очільником громади. Одразу після оголошення про старт роботи цього консультаційного центру, чимало суб’єктів господарювання вирішили зареєструватися на прийом. В телефонному режимі фахівці міської ради визначають, які питання цікавлять бізнес та, відповідно, формують подальшу інформаційну роботу.

“В Офісі підприємця можна отримати відповіді на питання щодо фінансових інструментів підтримки бізнесу, земельних ресурсів, комунального майна, архітектури, містобудування, благоустрою, торгівлі та архітектурно–будівельного контролю. Сьогодні, наприклад, всі клієнти, які звернулися до нашого центру, цікавилися питаннями підтримки бізнесу. Сподіваємося, ми надали повну інформацію, яка допоможе їм в подальшому працювати ще ефективніше”, – сказав Максим Мартьянов.

Нагадаємо, Офіс підприємця розташований у приміщенні центрального відділення Прозорого офісу за адресою: вул. Соборна, 59, 1-й поверх, кімната 1.

Записатися на прийом можна за номером: 65-50-50, (067) 000 266 1, (073) 000 266 1, або зателефонувавши на рецепцію територіального відділення: ЦНАП відділення “Центр”: 65-55-05.

Графік прийому:

1-й понеділок з 15.00-16.00,

2-й понеділок з 09.00-10.00,

3-й понеділок з 09.00-10.00,

4-й понеділок з 15.00-16.00,

5-й понеділок з 09.00-10.00.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin