Вінниця
20.04.2024
2.63° C
Вгору

У Вінниці заборонили викидати будівельне сміття на контейнерні майданчики

На територіях контейнерних майданчиків, призначених для відходів, має підтримуватися чистота та порядок. Порушенням вважається засмічення таких майданчиків будівельним сміттям, тож за це передбачений штраф – від 1 360 до 1 700 грн, пише ВМР.

Як повідомляють у комунальному підприємстві «ЕкоВін», вивезення будівельних відходів не входить у тариф поводження з твердими побутовими відходами. Тож щоб позбутися такого сміття, вінничани можуть самостійно замовити відповідну послугу на платній основі. Йдеться про жителів ОСББ та приватного сектору.

«Якщо говорити про жителів багатоповерхівок, вони можуть замовити відповідну послугу в представників управлінської компанії чи ОСББ, які обслуговують будинок. Якщо є можливість вивезти будівельні відходи самостійно на міський полігон – потрібно спершу придбати спеціальний талон, який, власне, дає право заїзду на територію полігону та вивозу сміття. Талон можна придбати на КУП “ЕкоВін”», – розповів директор «ЕкоВіну» Петро Гриневич.

Вартість такої послуги складає 36,53 грн за 1 метр кубічний відходів.

Додаткову інформацію можна отримати за ном. тел.: (067) 53 52 582 – приймальня КУП «ЕкоВін».

КП «Муніципальна варта» просить вінничан у разі виявлення порушень надсилати фото та відеоматеріали на вайбер за номером 067-410-21-01.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin