Вінниця передала захисникам два пікапи
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/422422713_927662008723970_5699641365961416590_n.jpg)
Учора, 27 січня, у Вінниці відбулась передача двох пікапів для військових. Один відправився захисникам під Бахмут, а інший – посилить пересувні вогневі групи. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Сергій Моргунов. Автівки придбали в межах роботи із Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом.
Як зазначив очільник громади машини повнопривідні. На дизельному ходу. Вони пройшли СТО: відремонтовані, перефарбовані та укомплектовані шинами для бездоріжжя. З повним баком та готові до виконання бойових завдань.
«Позашляховик, який придбали для “нуля”, доставить адресатам сержант батальйону “Київська Русь” із позивним “Кутузов”. Боєць на фронті з 2014-го року. Він ініціатор та один із розробників перших мініградів, які нещодавно ми передали військовим. Неодноразово нагороджений військовими відзнаками. Сьогодні мав за честь потиснути руку Захисникові», – зазначає Сергій Моргунов.
Міський голова також підкреслив: «Допоки на передовій виборюється наша Перемога, наші пріоритети залишаються незмінними».
Коментарі у Facebook