Вінничанин Вадим Адамчук виборов перемогу на чемпіонаті України з легкоатлетичного багатоборства
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/20-Facebook-Google-Chrome-3.jpg)
20-21 січня 2024 року відбувся чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у місті Київ.
Протягом двох днів спортсмени змагались у семи видах легкої атлетики : біг 60м, стрибки у довжину, штовхання ядра, стрибки у висоту, 60м з барʼєрами, стрибки з жердиною та біг на 1000м.
Перемогу отримав Адамчук Вадим, стипендіата Відділення НОК України у Вінницькій області, – повідомляє Відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.
Вітаємо з перемогою! Вінниччина пишається своїми спортсменами!
![Возможно, это изображение 2 человека, легкая атлетика и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421484003_701820832136221_6119894416287283114_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_fr_q85&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=PZvNMmA2VaAAX8anIjo&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAUiet62chRrwRObezHDNDqfE6DZhGjcANMD8lUfTnD-w&oe=65B553D8)
Коментарі у Facebook