Вінниця
20.04.2024
2.63° C
Вгору

З Днем Соборності України: листівки та привітання

Українці відзначають свято з твердою впевненістю у перемозі та усвідомленням цінності держави, її цілісності та незалежності.

22 січня Україна відзначає День Соборності. Цього дня у 1918 році IV Універсалом Української Центральної Ради була проголошена незалежність, а через рік, у 1919-му, у цей же день на Софійській площі у Києві відбулося офіційне об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Так, уперше за багато століть історичні українські регіони об’єдналися в одну державу.

Привітання та листівки

З Днем соборності, свободи і єднання!
Кожен день – із вечора до рання
Хай дарує Вам приємні миті,
Будете завжди теплом зігріті.

***

Вітаю з Днем Соборності України та побажати від душі хочу єдиного духу народу, великої сили та могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги та розуміння, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх.

***

Вітаю з Днем Соборності України і щиро бажаю завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.

***

22 січня – День Соборності України, одне із головних свят. Щиро вітаю та бажаю здоров’я і добробуту вашій сім’ї. Нехай життя кожного українця буде радісним, щасливим і мирним. Нехай сонце завжди освітлює Україну, нехай в ній живеться тепло, світло і затишно.

***

Сьогодні український народ відзначає важливу дату своєї багатовікової історії – День Соборності. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв’язала Росія, ми довели, що ми сильна та незламна нація. Тримаймо стрій та йдемо далі до перемоги!

***

Вітаю з Днем Соборності України і щиро бажаю завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, мир та світлу надію.

***

Сьогодні відзначаємо не тільки минуле, але і майбутнє нашої незалежної держави. Нехай кожен день приносить нові досягнення та події, що роблять нас ще сильнішими. Слава Україні!


З Днем Соборності України - привітання у віршах, прозі, листівки та картинки
День Соборності Україн 2024: привітання, картинки і листівки, історія свята  — Різне
Привітання з Днем Соборності України | Новини та події | Тур'є реметівська  сільська рада
День Соборності України: листівки та привітання фото 9
День Соборності України: листівки та привітання фото 8
День Соборності України: листівки та привітання фото 3
День Соборності України: листівки та привітання фото 2
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin