Вінниця
14.04.2024
21.66° C
Вгору

Вінниця сьогодні зустрічає “на щиті” Героя Вадима Черницького

На жаль, Вінниця втратила ще одного справжнього патріота та оборонця країни. Сьогодні схиляємо голови в пам’ять про Вадима Черницького. Старший матрос 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського загинув під час виконання бойового завдання в Баштанському районі Миколаївської області 8 січня. Йому було лише 35 років…

Свій бойовий шлях випускник 29 ліцею, а згодом Вінницького інституту Університету «Україна» Вадим Черницький розпочав добровольцем у 2014 році. Далі повернувся у зону АТО, уклавши контракт, який постійно продовжував. Тож і повномасштабне вторгнення зустрів у війську. Був серед тих, хто першими протистояли навалі ворога. У складі штурмової бригади воював на Південному напрямку фронту.

«Вадим пішов із життя молодим і не встиг створити власну сім’ю, про яку так мріяв…, – розповідають сестри загиблого Героя. – Це велика втрата для всіх нас. Вадим був дуже чуйним, умів вислухати, підтримати, допомогти. Любив своїх племінників та друзів, які завжди пишатимуться його героїчними вчинками. Інакше він просто не міг, бо інакше – не був би собою…»

Рідні кажуть, своє життя до останку Вадим віддав захисту Батьківщини. За участь у бойових діях та проявлений героїзм був, зокрема нагороджений медаллю «За участь у антитерористичній операції», медаллю «За мужність та відвагу», нагрудним знаком «Ветеран війни».

Церемонія прощання із Вадимом Черницьким розпочалась о 9:30 год у Храмі за адресою: вул. Київська, 126-А.

Чин поховання воїна розпочався об 11:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Схиляємо голови та щиро вклоняємось рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin