Вінниця
02.03.2024
6.3° C
Вгору

«Вінницязеленбуд» продовжує озеленення міста, готуючи Вінницю до весняного потепління

Підживлення насаджень, формування кущів та перекопування лунок – це лише частина робіт, яку саме у післязимовий період виконують фахівці МКП «Вінницязеленбуд», забезпечуючи благоустрій територій загального користування міської громади. Догляд за насадженнями триває цілий рік. Початок весни не виняток, адже чимало робіт необхідно виконувати саме у цей період року.

Як зазначає в.о директора КП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш, протягом багатьох років спеціалісти підприємства готують квітники під посадку квітів, формують кущі, перекопують лунки та здійснюють полив насаджень, аби з приходом тепла усі насадження міста знову розквітли на радість вінничанам.

«Після тривалої зими газон, дерева та кущі потребують особливої уваги й обов’язкового дотримання технології догляду. У комплексі це все забезпечить нормальний ріст і розвиток красивої та доглянутої трави й рослин протягом усього сезону. В таку пору ми зазвичай вносимо добрива, які сприяють активному росту, зміцненню кореневої системи, підвищують стійкість до захворювань, – каже Тетяна Прибиш. – Ми постійно працюємо задля того, аби у нашій громаді були здорові та сильні рослини, адже вони – краса нашого міста».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin