Вінниця
27.05.2024
12.95° C
Вгору

У Вінниці розпочався конкурс “Бюджет громадських ініціатив”

Вінничани, які мають цікаві та важливі ідеї для розвитку нашого міста, можуть уже подати заявку на участь в конкурсі “Бюджет громадських ініціатив”. Цьогоріч загальний фонд конкурсу зріс до 10 мільйонів гривень. Саме таку суму спрямують з бюджету на реалізацію пропозицій вінничан, які в цьому році стануть переможцями за результатами загальноміського голосування.

Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Збільшилась наша громада – збільшаться і масштаби конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”. Його загальний фонд зросте до 10 млн грн. Вже можна обмірковувати ідеї, які допоможуть зробити нашу велику громаду ще кращою, – написав Сергій Моргунов.

Очільник Вінниці також нагадав, що  за шість років існування програми вже втілено у життя 61 проект. Це спортивні майданчики, соціальні та освітні проекти, впорядковані зони відпочинку і безпечні перехрестя, видання про історію Вінниці та видатних вінничан. Загалом вінничани віддали понад 152 тисяч голосів за ідеї, які їм сподобались.

Коли мешканці по-справжньому залучені до процесів прийняття рішень, це згуртовує громаду. Я упевнений, що жителі сіл, які приєдналися до Вінниці, будуть також активними учасниками конкурсу. Адже “Бюджет громадських ініціатив” – це практичний інструмент для реальних змін у мікрорайоні чи у місті в цілому, – написав мер Вінниці.

На фото – проекти, які реалізували у 2020 році.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin