Вінниця
09.06.2023
14.22° C
Вгору

Вінничанин просить мерію заборонити жебракувати на дорогах

Вінничанин створив петицію, у які просить міську владу зробити дороги обласного центру безпечнішими, вплинувши на жебракування на проїжджій частині. На думку автора петиції, жебраки на дорогах все частіше створюють аварійні ситуації. Про це повідомляється у петиції до Вінницької міської ради.

Як зазначає автор петиції, Олександр Нечепуренко, “протягом останніх років на дорогах м.Вінниці (біля світлофорів та на розв’язках доріг) все частіше створюються аварійні ситуації пов’язані із численним жебракуванням”.

– Псевдо жебраки ходять по розділових смугах між автомобілів, що рухаються. Згідно з правилами дорожнього руху це є систематичним порушенням. Поліція та комунальні служби м.Вінниці на це взагалі ніяк не реагують, допоки цих камікадзе хтось не переїде або зіб’є – йдеться в петиції.

Відтак Нечепуренко просить міську владу “втрутитись у дану ситуацію та зробити дороги м.Вінниці більш безпечними для проїзду автотранспорту.

Проголосувати за петиції можна ще протягом 14 днів – до 9 лютого. Наразі петиція зібрала 3 голоси з 350 необхідних. Підтримати петицію можна ТУТ.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin