Вінниця
04.03.2024
3.17° C
Вгору

Вінничани передали допомогу військовим на Сході країни

Сьогодні в зону ООС з Вінниці поїхав вантаж для військових. Він має прибути у за день до новорічно-різдвяних свят. Допомогу збирали і дорослі і дути. Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради. 

Цього разу мешканці Вінниці передали чай, каву, печиво, цукерки, соки та інші смаколики. А також бійцям завезуть 5000 вареників та 6000 дерунів, які приготували учні одного з училищ.  До складу гумвантажа увійшла і  цільова допомога, яку попросили військовослужбовці. Це будівельні матеріали,  різні автозапчастини та інше. Допомогу збирали майже місяць.

«Ми їдемо привітати наших хлопців, які захищають незалежність нашої держави на сході України.  Допомогу отримають в першу чергу військовослужбовці-вінничани, ті військові частини, які зараз знаходяться на Донбасі. Веземо вантаж вагою біля чотирьох тонн. Це продукти харчування, запчастини для автомобілів, будівельні матеріали та багато іншого. До збору вантажу долучилися школярі, багато допомоги надав Центр професійно-технічної освіти №1. Вони ліпили вареники та готували деруни, салати. До збору допомоги долучилися фактично усі вінничани», – розповів начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради Олег Парфілов.

Традиційно до збору допомоги долучилися і працівники Муніципальної варти та їхні родини.  

«Традиційно до новорічно-різдвяних свят працівники Муніципальної варти також долучилися до збору допомогу, яка сьогодні поїде до наших воїнів. Ми збирали овочеву продукцію, яка потрібна була для приготування різних страв. А також засоби гігієни та солодощі.  Сьогодні наші працівники в складі групи поїдуть і передадуть дану допомогу нашим хлопцям, які сьогодні боронять нашу Україну», – зазначив  начальник КП «Муніципальна варта» Віталій Чигур. 

Учасник АТО, а зараз головний інспектор відділу охорони КП «Муніципальна варта» Андрій Гишпаль зазначив, що зараз військовослужбовці забезпечені майже усім. Однак,  найбільше вони чекають уваги і цінують подарунки від дітей – малюнки.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin