Наверх

З нового року у поліції з’явиться підрозділ Протидії домашньому насильству

Кардинальні зміни після Нового року відбудуться у поліції Вінниччини у зв’язку з децентралізацією. Про це сьогодні, 28 грудня, повідомив начальник ГУ Нацполіції у Вінницькі області Іван Іщенко під час звіту.

З 4 січня на базі наявних підрозділів розпочнуть працювати два районних управління – Вінницьке та Гайсинське. Також 4 районні відділи – Могилів-Подільське, Жмеринське, Тульчинське та Хмільницьке. Вже до їхнього складу будуть входити 6 відділів поліції та 11 відділень поліції, також 9 секторів поліцейської діяльності.

«Ці зміни буди проведені у зв’язку із адміністративної реформи в державі. Таким чином, ми хочемо, щоб поліція завжди була ближче до населення і швидше реагувала на повідомлення про вчинення правопорушення», – про це повідомив під час пресконференції 28 грудня начальник ГУ Нацполіції у Вінницькі області Іван Іщенко.

Вже у новому Вінницькому районному управлінні поліції, який почне працювати з нового року, створено підрозділ Протидії домашньому насильству. Це повністю окремий підрозділ. Там реагуватимуть на повідомлення мешканців обласного центру про домашнє насилля. Надаватимуть допомогу потерпілим. Також залучатимуть до вирішення проблеми соціальних служб, психологів.

«Зараз також превентивна поліції разом із міською радою впроваджують реєстр насильників. Думаю, на законодавчому рівні це буде підтримано. Це буде більш серйозна протидія більш серйозним випадкам домашнього насильства», – додав Іщенко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin