Вінниця
21.06.2024
23.8° C
Вгору

Виграли домашній чемпіонат

У вінницькому спорткомплексі «Авангард» фінішував чемпіонат України серед юнаків зі спортивної акробатики. Змагання було дебютним із акробатики у 2020 році. За медалі змагалися понад 150 юних спортсменів, які представляли 9 областей і Київ.

Вінничани здобули низку нагород в окремих вправах, а також підіймалися на п’єдестал пошани в найпрестижнішому заліку – за програмою кандидатів у майстри спорту України. Зокрема, тут чемпіонками серед жіночих пар стали Софія Дука і Катерина Багмет. В жіночих групових вправах срібло вибороли Дар’я Ануфрієва, Вікторія Носульська та Анастасія Кравець, а бронзу – Анастасія Біда, Мирослава Колосова і Крістіна Семенюк.

Серед чоловічих пар на другу сходинку піднялися Артем Волков і Георгій Мельник.
-Ми прагнули здобути медаль і поборотися за найвище місце. Зараз вперше виступали за програмою кандидатів у майстри , – сказав 16-річний Георгій Мельник.

Директор Вінницької ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту Наталя Голяк виявилася задоволеною підсумками змагання.

-Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної акробатики завершено. Це були 4 прекрасних дні краси, грації, сили і досконалості! Дотримуючись усіх карантинних вимог та правил змагань, ми провели це чудове свято, яке так довго очікували і переживали за можливість проведення, – прокоментувала Наталя Голяк.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin