Вінниця
21.07.2024
29.21° C
Вгору

У травні Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб передав 1740 FPV-дронів на ЗСУ

1740 FPV-дронів, 107 Mavic 3-T та 12 автомобілів – це лише частина допомоги, яку Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб надав ЗСУ протягом травня. Щоб підсилити обороноздатність країни, команда МКГШ також передала військовим 20 прожекторів, 45 тепловізорів, 25 Bandera Power. А ще 250 тисяч сухих душів.

Окрім цього, Захисники отримували окуляри та пульти керування для дронів, тепловізійні приціли, паливозаправник, екскаватор, мобільну лазню, баггі, продукти харчування, засоби гігієни та питну воду.

Впродовж травня МКГШ також організував 13 заходів для дітей наших захисників, ВПО, з багатодітних родин та дітей-сиріт/напівсиріт в межах постійного Проєкту #ДітиМаютьПравоНаДитинство. Участь у заходах взяли 545 дітей.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб створено в березні 2022-го року спільним рішенням вінницької обласної та міської рад. Штаб створено на період дії воєнного стану для координації зусиль місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерів по допомозі армії. Очолює штаб Володимир Гройсман.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin