Вінниця
21.07.2024
25.16° C
Вгору

У Вінниці зі 100-річним ювілеєм привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу

Сьогодні, 17 червня, директорка департаменту соціальної політики ВМР Валентина Войткова та депутат міської ради Андрій Піжевський привітали зі 100-річним ювілеєм вінничанина Павла Кобу. Чоловік народився 1924 року, брав участь у Другій світовій війні, має чин полковника.

«Традиційно вітаємо поважних ювілярів, засвідчуючи їм повагу від громади. Павла Полікарповича нагородили також Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету і грошовою премією.100-річні вінничани також отримують довічну щомісячну матеріальну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Наразі таку премію виплачують десятьом мешканцям міста», – зазначила Валентина Войткова.

Павло Полікарпович Коба народився 16 червня 1924 року. У період Другої світової війни захищав батьківщину на полі бою, отримав кульове поранення. Був визнаний людиною з інвалідністю внаслідок війни. Нагороджений бойовими орденами та медалями.

«Павло Полікарпович – це людина-історія: він воював на полях Другої світової війни, був медиком та продовжував свою трудову діяльність до 80 років. Бажаємо ювіляру здоров’я, довгих років життя та скоріше дочекатися ще одного для Павла Полікарповича дня перемоги – перемоги над рашистським агресором», – привітав ювіляра депутат міської ради Андрій Піжевський.

Навчався Павло Полікарпович у військово-медичній академії. Проходив службу у складі Збройних сил для медичного забезпечення військ (сил) в мирний і воєнний час на посаді начальника медичної служби ракетних військ. Після закінчення служби вийшов на пенсію у ранзі полковника та продовжив працювати головним лікарем санаторію-профілакторію «Супутник» до 80-річного віку. Трудовий стаж Павла Полікарповича нараховує понад 60 років.

Сам Павло Коба зазначає, що дуже пишається тим, що він вінничанин і радий жити в такому комфортному місті, де дбають про жителів.

Разом з дружиною Павло Полікарпович виховав доньку Людмилу, яка, як і батьки, стала лікарем, закінчила Вінницький медичний університет ім. М. Пирогова та все життя пропрацювала лікарем гінекологом у першому пологовому будинку.
Павло Полікарпович має одну внучку та одну правнучку.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin