Вінниця
24.06.2024
16.09° C
Вгору

Небайдужі вінничани об’єдналися для прибирання території дитячого оздоровчого табору

Днями у Вінниці стартувало чергове прибирання території оздоровчого табору, де скоро відпочиватимуть дітки, які переїхали до нашого міста через війну. Про це повідомили представники Вінницької міської ради.

Організацію толоки на себе взяли відділ молодіжної політики ВМР спільно з курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ та департаментом комунального господарства та благоустрою ВМР.

Начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак зауважила, що лише спільними зусиллями можна досягти хороших результатів.

«Разом з нашою молоддю працюємо задля загальної мети – чистий та доглянутий простір Вінницької міської територіальної громади. Загалом відділ молодіжної політики спільно з курсантами ХНУВС третій рік поспіль долучаються до облаштування оздоровчого табору для родин з Маріуполя. Ця ініціатива спрямована на підтримку та відпочинок родин, що постраждали від бойових дій. Дякуємо працівникам департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР, за допомогу у організації толоки», – сказала вона.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin