Вінниця
19.05.2024
18.8° C
Вгору

Понад 40 млн грн на підтримку Збройних сил: Вінницька обласна рада проведе конкурс «Безпечні стійкі громади»

У рамках реалізації обласної програми розвитку місцевого самоврядування «Безпечні стійкі громади» Вінницька обласна рада цьогоріч проведе конкурс проєктів. Він передусім буде спрямований на співфінансування проєктів з підтримки ЗСУ та вирішення питань безпеки територіальних громад області. Фінансування конкурсу складе понад 40 млн грн.

– Переходимо до реалізації програми «Безпечні стійкі громади», кошти якої будуть спрямовані для підтримки Збройних Сил України. Участь у конкурсі можуть взяти усі громади. А ми зможемо подвоїти цей ресурс, об’єднавши наші зусилля, щоб максимально підтримати військових. Підтримка Збройних Сил – це пріоритет №1, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Конкурс обласної Ради «Успішні Сильні Громади» отримав схвальні відгуки від громад як дієвий інструмент для розвитку та благоустрою територій. Після повномасштабного вторгнення обласна Рада виклала загальну характеристику Програми у новій редакції, врахувавши три основні пріоритети, визначених у роботі: безпека та оборона, стійкість, турбота. Депутати змінили також назву Програми на «Безпечні стійкі громади».


Джерело: https://vinrada.gov.ua/

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin