Рибалці з Вінниччини доведеться сплатити майже 1 млн грн збитків
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2024/03/8-8.jpg)
Немирівський районний суд завершив розгляд цивільної справи за позовом Державної екологічної інспекції до жителя Вінниччини про відшкодування шкоди, завданої державі, внаслідок порушення природоохоронного законодавства.
Про це інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.
Суд ухвалив стягнути з порушника шкоду у розмірі 984 тис. 606 грн, – йдеться у повідомленні.
Під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Тульчинського району спеціалісти Інспекції зафіксували незаконний вилов риби у нерестовий період на Ладижинському водосховищі річки Південний Буг.
На місці події у правопорушника конфіскували два знаряддя лову, а також рибу різних видів – 565 штук. Розмір збитків склав 984 тис. 606 грн.
Коментарі у Facebook