Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

Сорок вінницьких ліцеїстів відвідали французьке місто-побратим Нансі

 16 березня сорок вінницьких школярів вирушили до європейського міста Нансі, щоб поглибити власні знання та дізнатися більше про європейські освітні програми, а заразом отримати нові враження.

Учасниками міжнародного освітнього проєкту стали школярі Вінницького ліцею № 1, які вивчають французьку мову, як повідомляє ВМР.

Протягом двох тижнів школярі подорожуватимуть, навчатимуться та отримуватимуть нові враження у Нансі на рівні дитячої дипломатії.

Діти відправилися у поїздку в супроводі вінницьких педагогів. Як зазначає вчителька французької мови Ольга Кузьменко, попереду на її учнів чекає багато нових знайомств та позитивних вражень.

Перебування у Франції, а саме проживання, харчування та внутрішній транспорт для вінницьких дітей та їх супровідників – коштом партнерів.

У департаменті освіти ВМР зазначають, що ліцеїсти з Вінниці перебуватимуть у Франції два тижні. Протягом цього часу на них чекає знайомство з європейськими освітніми програмами, екскурсії до визначних місць, спілкування з французькими однолітками, зокрема найбільшу увагу приділятимуть позаурочним заходам, які проходитимуть спільно зі школярами Нансі.

«Це вже не перша подорож вінницьких школярів до міст-побратимів Вінниці. Минулого року таких поїздок було декілька. У 2024 році подорож до Нансі стане першою. Це незабутня пригода для наших дітей, які на свій юний вік, на жаль, побачили вже багато негативу: війна, повітряні тривоги, уроки в укриттях… Сподіваємось, два тижні в іншій країні та в новому місті сповнять дітей яскравими та незабутніми враженнями. Віримо в силу дитячої дипломатії задля розвитку міжнародного освітнього співробітництва», – зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Ця поїздка відбувається в межах співпраці муніципалітету Вінниці з французьким містом Нансі та завдяки європейській організації «Європрихисток».

Станіслав Куценко, директор «Європрихистку», висловив свої сподівання щодо цієї поїздки: «Ми дуже раді організувати цю подорож для дітей з Вінниці. Наша мета – надати їм можливість познайомитися з французькою культурою, розширити свої знання, пережити незабутню пригоду, а найголовніше – відволіктися від війни».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin