Вінниця
24.05.2024
12.76° C
Вгору

Юні вінницькі тхеквондисти вибороли нагороди на чемпіонаті України

Чемпіонат України з тхеквондо відбувся у Луцьку. Змагалися кадети, юнаки та молодші юнаки. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 продемонстрували високий рівень. На їхньому рахунку золота, срібна та бронзова медалі.

Змагання зібрали понад 600 тхеквондистів із усіх куточків нашої країни. Найкращим серед молодших юнаків став вінничанин Артур Мазур у ваговій категорії 28 кг. Наш спортсмен здобув золоту медаль після чотирьох важких поєдинків.

Водночас ще один вихованець МДЮСШ №2 – Артем Вальчук – виборов «срібло» у категорії 37 кг, провівши два запеклих поєдинки. А бронзову медаль здобув Макар Загалило у ваговій категорії 36 кг. Він також успішно провів два бої.

Переможців та призерів чемпіонату України підготували тренери-викладачі: Валерія Чечель, Володимир Багнета, Аліна Новинюк та Костянтин Яцько.

«Наші спортсмени показали вражаючу витримку, майстерність та високий рівень підготовки. Здобутки вихованців МДЮСШ № 2 – це результат нестримного, наполегливого тренування, вияв спортивних якостей, стійкості та мужності характеру», – підкреслила тренерка спортшколи № 2 Аліна Новинюк.

Світлана Куліш, яка виконує обов’язки директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2, повідомила, що чемпіонат пройшов на достатньо високому рівні. А вихованці відділення тхеквондо (ВТФ) мали чудову можливість на початку змагального сезону спробувати свої сили серед найсильніших та вдосконалити свою майстерність.

Зокрема, таку можливість отримали Ілля Палажченко, Давид Мазур, Роман Соловей та Артем Соловей, які також представляли Вінницю на чемпіонаті.

«Звичайно завжди є до чого прагнути, особливо після напруженого навчально-тренувального процесу. За підсумками чемпіонату тренери обов’язково проаналізують та скорегують тренувальну програму спортсменів та продовжать брати участь у змагальному сезоні 2024 року. Вітаємо наших юних спортсменів, які вибороли перемогу та призові місця на турнірі, та сподіваємося на ще більші звершення та досягнення», – говорить Світлана Куліш.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin