Вінниця
21.04.2024
4.98° C
Вгору

У Вінниці ювенальні прокурори відстояли вирок жінці, яка через необережність вбила 3-місячного малюка

За принципової позиції прокурорів Вінницької обласної прокуратури Вінницький апеляційний суд залишив без змін вирок Вінницького міського суду, яким 33-річну вінничанку засуджено до 4 років позбавлення волі. Її визнано винною у вбивстві малолітнього хлопчика через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).

Як повідомляє Пресслужба Вінницької обласної прокуратури, ювенальні прокурори у суді першої та апеляційної інстанцій беззаперечно довели, що 17 квітня 2023 року обвинувачена, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння на зупинці громадського транспорту з немовлям на руках, не втримавши його, допустила падіння малюка на землю. У результаті отриманих травм 3-місячний хлопчик помер.

Сторона захисту подала апеляційну скаргу, в якій просила пом’якшити покарання обвинуваченій, призначити їй покарання у виді 3 років обмеження волі та звільнити від відбування покарання з випробуванням.

Вінницький апеляційний суд визнав обґрунтованими доводи ювенального прокурора щодо законності та справедливості вироку, апеляційну скаргу захисника залишив без задоволення. За вбивство через необережність суд першої інстанції призначив жінці чотири роки позбавлення волі. Його вирок і залишив у силі Вінницький апеляційний суд, відхиливши апеляційну скаргу захисника.

Вирок набрав законної сили.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin