Вінниця
23.06.2024
27° C
Вгору

Ледь помітні, але дуже небезпечні: експерти назвали три ознаки інсульту

Експерти з оцінки розширення моделі здоров’я населення BSW HWC назвали три ледь помітних симптоми інсульту, які ви можете пропустити, але ніколи не повинні ігнорувати.

– Невиразне мовлення, слабкість і опущення одного боку обличчя – поширені симптоми інсульту, які легше виявити. Однак деякі ознаки інсульту більш тонкі, – зазначають фахівці.

Порушення рівноваги

За словами експертів, однією з цих більш приглушених ознак інсульту є раптова втрата координації, проблеми під час ходьби, порушення рівноваги, запаморочення, нудота та/або блювання.

Проблеми із зором

Ще одну тонку ознаку інсульту можна побачити в очах, стверджують експерти. Раптово виникла проблема із зором на одне або обидва ока, що свідчить про ураження потиличних часток, розташованих у задній частині мозку.

Головний біль

Головний біль є стандартною скаргою у людей, які перенесли ішемічний інсульт, за якого тромб перекриває доступ крові до мозку.

За словами експертів, ішемічні інсульти належать до числа найпоширеніших і становлять приблизно 85% усіх інсультів. За цієї патології можуть спостерігатися сильні раптові головні болі та зниження рівня свідомості.

Геморагічний інсульт, на частку якого припадає решта 15% інсультів, виникає, коли кровоносна судина в головному мозку проривається і призводить до внутрішньочерепної кровотечі.

– Тоді ви маєте справу з раптовим головним болем, який можна охарактеризувати як найсильніший головний біль у вашому житті, – пояснюють експерти.

За їхніми словами, деякі ознаки та симптоми, що спостерігаються під час ішемічних інсультів, можуть вказувати на можливість розриву аневризми і необхідно негайно звернутися по медичну допомогу.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin