Вінниця
21.04.2024
5.29° C
Вгору

Якими будуть принципи та пріоритети роботи Вінницької обласної ради у 2024 році

У пʼятницю, 26 січня, відбулось перше засідання Вінницької обласної ради у 2024-му. Як і минулого року, основними напрямами її діяльності будуть безпека та оборона країни, економічна стійкість і турбота про тих, хто її найбільше потребує.

Як зазначив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий, допомога та підтримка захисників та захисниць — пріоритет номер один.

  

“Розуміємо, що підтримувати потрібно завжди і постійно, що над цим має працювати кожен”, — пояснює Вячеслав Петрович.

І вже на першій сесії депутати Вінницької обласної ради прийняли важливе рішення про створення та забезпечення умов для реабілітації військових — на території однієї із громад було виділено землю для реалізації цієї мети.

Минулого року обʼєднання зусиль та ефективна взаємодія громад Вінницької області дозволяла забезпечувати підтримку Збройних сил України на постійній основі. Завдяки злагодженій роботі бійці на передовій отримували те, що їм було потрібно, — від смаколиків та дитячих малюнків із подякою воїнам до мобільних бань та автомобілів.

“Віримо, що 2024 рік буде переможним, але вірити мало, потрібно працювати. Тому маємо робити і робимо все можливе, аби підтримувати Збройні сили України”, — говорить Вячеслав Петрович.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin