Кримінальний “наркоман”: рецедивіст вкрав телефон на пошті
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/03/WhatsApp-Image-2023-03-17-at-10.30.06.jpeg)
Учора, 16 березня, співробітники Відділення поліції № 2 Жмеринського відділу поліції затримали зловмисника, який у відділенні пошти м. Бар викрав мобільний телефон вартістю 3400 грн з посилки та втік. Правопорушником виявився 34-річний раніше судимий вінничанин.
Речові докази поліцейські вилучили та помістили зловнисника в ізолятор тимчасового перебування.
Наразі чоловіку загрожує до 10 років позбавлення волі.
Коментарі у Facebook