Вінниця
01.10.2023
17.45° C
Вгору

У багатоквартирних будинках Вінниці проводять капітальний ремонт покрівель

Наразі у місті проходить ремонт дахів у п’яти багатоквартирних будинках. Ремонтні роботи виконуються за рахунок фінансування з міського бюджету.

“Капремонт усіх цих дахів фінансується міським бюджетом в рахунок першого безкоштовного капітального ремонту для ОСББ, – розповідає директор департаменту житлового господарства Роман Фурман. – Це дороговартісні роботи, тож при створенні об’єднання співвласників, вінничани часто обирають саме ремонт покрівель”.

За його словами, Вінниця – одне з небагатьох міст, де влада, намагається всіляко підтримувати людей, які беруть управління будинком у власні руки. Тому, при створенні об’єднання співвласників, коштом міського бюджету виконується капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку. Це може бути як дах, так і, наприклад, система водопостачання, опалення, капітальний ремонт ліфта тощо. А якщо будинок зведений до 1970 року, то з міського бюджету покривається капремонт одразу двох конструктивних елементів, але, при умові, що він не здійснюється протягом одного року. Таким чином, торік безкоштовний капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку після створення ОСББ виконали в 21 житловому будинку.

Наразі усі будинки де виконується капремонт дахів – це шатрові покрівлі. Зокрема, ремонтні роботи тривають за наступними адресами:

вул. Хмельницьке шосе, 112 А, вул. Кропивницького, 10, вул. Запорізька, 26, вул. Гоголя, 20 та проспект Космонавтів, 51.

За словами директора департаменту житлового господарства, по перших двох об’єктах уже виконано понад 60% робіт від запланованого. Втім, терміни завершення робіт залежатимуть від погодних умов та відсутності інших форс-мажорів.

На сьогодні, по будинках, що знаходяться на Хмельницькому шосе та Кропивницького, будівельники уже зняли старе покриття, облаштували вентиляційні канали та змонтували нову конструкцію. Наразі потрібно завершити роботи по монтажу безпосередньо шиферного покриття.

Загалом, в місті цього року запланований капітальний ремонт покрівель на 21 багатоквартирному будинку. Проте, ця кількість не є остаточною та може коригуватися.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin