Вінниця
06.02.2023
-3.98° C
Наверх

У Вінниці почали енергоаудит. Два будинки вже перевірили

Сьогодні у Вінниці стартували роботи з енергоаудиту житлових будинків. Фахівці вже провели термографічне обстеження (один з етапів проведення енергоаудиту) утепленої дев’ятиповерхівки на Київській і утепленої п’ятиповерхівки на вулиці Келецькій.

Тепловізійна зйомка дає можливість перевірити якість виконання робіт з утеплення та побачити місця, де є підвищенні тепловтрати.

Як розповідає заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, найближчим часом мають обстежити ще чотири будинки: 2 з них в районі Вишеньки і ще 2 на вулиці Київській.

“Крім термографічного обстеження фахівці обстежать системи опалення та гарячого водопостачання і враховуючи зібрані вихідні дані розрахують, скільки енергії споживають будівлі, а також виконають порівняльну характеристику з будинками без утепленого фасаду, — зазначає Андрій Очеретний. — З урахуванням того, що енергоресурси можуть суттєво подорожчати, такі заходи необхідні, аби запобігти проблемам та підвищити клас енергоефективності”.

Він також додав, що люди отримають конкретні рекомендації щодо утеплення місця найбільших тепловтрат та можливості суттєво зекономити на комунальних послугах.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin