Вінниця
02.12.2022
-0.81° C
Наверх

Діана Карташова здобула перемогу у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Dance Song Fest 2022»

Юна вінничанка Діана Карташова, учениця відділу струнно-смичкових інструментів Вінницької дитячої музичної школи № 2, здобула диплом лауреата І ступеня у ХІ двотуровому Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Dance Song Fest 2022”.

Фестиваль-конкурс проходив за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Харківської державної академії культури та Благодійного фонду підтримки талановитих дітей та молоді «Жар-птиця». Частину благодійних внесків було перераховано на потреби ЗСУ.

 

Викладачка дівчинки Наталія Кременюк каже, що її вихованка всього досягає своєю працьовитістю, а концертмейстер Жанна Алікіна додає, що вправність та цілеспрямованість – її найсильніші якості.

«Діана творча, комунікабельна, весела дитина. Вона дуже любить співати та малювати, але її найбільше захоплення – це гра на скрипці. Вона вкладає всю свою душу і серце у творчість», – говорить викладачка відділу струнно-смичкових інструментів ВДМШ №2 Наталія Кременюк.

Музикою дівчинка почала займатися у п’ятирічному віці й досі із завзятістю ставиться до навчання та виступів. Діана переконана, попереду на неї чекає ще чимало перемог. Наразі вона разом із викладачкою працює над новими творами та концертною програмою.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin