Вінниця
24.04.2024
8.65° C
Вгору

В Дії стартує бета-тест послуги «єОселя»

З 28 жовтня почався запис на бета-тест програми доступного кредитування єОселя в застосунку Дія. Отримати такий кредит можна навіть під час війни.

 

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Якщо ви вже намагалися отримати іпотеку, то знаєте, що це доволі складний процес. Ми ж спростили його до кнопки «Почати» в послузі єОселя в меню послуг Дії. Далі ваші дані підтягуються з реєстрів автоматично. Надсилаєте заяву в один чи кілька банків і чекаєте на рішення про видачу кредиту», – пише Федоров.

Програма єОселя ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Вона дозволить придбати житло з пільговими відсотковими ставками.

 

На першому етапі взяти кредит на житло під 3% зможуть військовослужбовці за контрактом, захисники України, силовики та члени їхніх сімей, медики, педагоги, науковці, які працюють у державному та комунальному секторах.

 

З січня 2023 року програму масштабують для інших категорій. Їм буде доступний кредит під 7%. Повний перелік категорій дивіться ТУТ.

«Над розробкою послуги працювали спільно з Міністерством економіки та ПрАТ «Укрфінжитло». Нашим завданням було зробити подання заяви й отримання попереднього рішення простими та зручними. Якщо ви відповідаєте вимогам програми, долучайтеся до тестування єОселі в Дії. Заява проходитиме реальний процес, і рішення банків будуть справжніми», – додав Федоров.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin