На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/f7f7e3136ea54571.jpg)
У Селищі Гніванської ТГ виготовляють окопні свічки для військових на фронт. Майстерню облаштували у Будинку культури села Селища. 23 вересня, свічки для захисників прийшли робити 10 жителів. Про це повідомляє “Суспільне”.
![На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/0df3fd4860fe985a.jpg)
До повномасштабного вторгнення Росії в Україну, свічки жінка виготовляла для друзів та рідних. Тепер, каже, вчить усіх небайдужих виготовляти окопні.
“Цю свічку можна використовувати і в окопі, і в бліндажі, і вона буде горіти 2-3 години. Можна нагріти руки, можна нагріти воду”, — розповідає Ольга Стропак.
![На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/74f9c2dd64595a86.jpg)
Свічки для захисників прийшла робити і Світлана Овченікова. Розповідає, зараз на війні захищає Україну — її чоловік.
![На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/f7f7e3136ea54571.jpg)
“Так як я хочу передати велику подяку нашим захисникам, за те, що вони дарують нам спокій, ми не бачимо всього страшного і хочемо внести хоч маленький вогник, щоб їм зігрівало душу і серця”, — каже Світлана Овченікова.
![На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників На Вінниччині виготовляють окопні свічки для захисників](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/952x1.78/80fd1e5b5ac0d8f2.jpg)
Коментарі у Facebook