Наверх

Коротко про сьогоднішню на чергову сесію депутатів 8 скликання ВМР

Сьогодні, 20 листопада, розпочала роботу перша сесія Вінницької міської ради VIII скликання. Відкрив її голова Вінницької міської виборчої комісії Дмитро Шевчук. Він оголосив результати місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та вручив Сергію Моргунову посвідчення міського голови. Далі Сергій Анатолійович окреслив пріоритетні завдання, над якими першочергово працюватиме міська рада та її виконавчі органи.

“Депутатський корпус оновився на 70%, але тут присутні люди з великим досвідом  у різних сферах життєдіяльності міста. Вінничани очікують від нас злагодженої роботи, щоб ми й надалі утримували те лідерство, яке ми шість років назад завоювали як найкомфортніше для життя місто серед обласних центрів України”, – звернувся до колег Сергій Моргунов.

Після цього міський голова Сергій Моргунов та голова Вінницької міської виборчої комісії Дмитро Шевчук вручили присутнім депутатам посвідчення та нагрудні знаки, а також книгу «Ординація Вінниці 1790 р.» Це унікальний правовий документ кінця XVIII століття, який є своєрідним статутом міської громади часів Речі Посполитої. Документ містить 26 статей, має окремий розділ присяг тогочасних посадових осіб та детально регламентує аспекти життєдіяльності тогочасної Вінниці.

Відповідно до регламенту шляхом таємного голосування було обрано Секретаря міської ради. Міський голова Сергій Моргунов запропонував кандидатуру Павла Яблонського, який був секретарем міської ради під час попередньої каденції. За його обрання на цю посаду проголосував 51 депутат – це усі присутні на першій сесії восьмого скликання. 

Під час першої установчої сесії міської ради восьмого скликання депутати затвердили склад постійних комісій міської ради та обрали їх голів. Кількість комісій не змінилась, їх, як і в минулій каденції міськради, – сім. Щодо голів постійних комісій, то тепер три з семи комісій очолюють жінки. 

  • Головою комісії стала Антоніна Іващук, вона очолила комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.
  • Світлана Ярова стала головою комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.
  • Комісію з питань законності, депутатської діяльності і етики очолила Світлана Василюк. 
  • Головою комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг обрано Василя Павлюка.
  • З питань житлово-комунального господарства та комунальної власності обрали Петра Бабія.
  • Постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту очолив Володимир Малінін.
  • Головою комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення став Віктор Мацера.

Депутати ухвалили рішення про створення трьох старостинських округів на приєднаних територіях, про призначення їхніх старост та про початок процедури реорганізації сільських рад. Також було схвалено Положення про старосту, в якому визначені правовий статус представників приєднаних громад, їхні повноваження, права та обов’язки, порядок затвердження на посаду та припинення повноважень тощо.

Також рішенням сесії утворено виконавчий комітет міськради 8 скликання та затверджено його персональний склад:

Моргунов Сергій Анатолійович – міський голова;
Яблонський Павло Васильович  – секретар міської ради;
Матусяк Сергій Володимирович – заступник міського голови;
Очеретний Андрій Михайлович – заступник міського голови;
Тимощук Сергій Володимирович – заступник міського голови;
Форманюк Микола Вікторович – заступник міського голови;
Якубович Галина Анатоліївна – заступник міського голови;
Чорнолуцький Сергій Григорович – в.о. керуючого справами виконкому;
Здітовецький Сергій Георгійович – заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації;
Колесник Микола Павлович – голова Федерації профспілок Вінницької області;
Кривешко Владислав Сергійович – староста Вінницько-Хутірського старостинського округу;
Луценко Наталія Дмитрівна – директор департаменту фінансів міської ради;
Обливач Галина Миколаївна – староста Деснянського старостинського округу;
Яклюшин Владислав Володимирович – староста Стадницького старостинського округу.

Новообрані депутати запевняють, що гоготові працювати злагоджено, як один механізм на користь Вінниці та містян.
«Незважаючи на масу проблем, від економічного спаду до жахливої пандемії, є відчуття того, що ми все це переживемо і будемо згадувати 2020, як страшний сон. Звісно для цього необхідна злагоджена та командна робота. Все що буде залежати від мене – зроблю 100%”

Повідомляє депутат міської ради Вячеслав Терліковський виданню myvin.«Я дуже радий бути в команді з Сергієм Моргуновим та Володимиром Гройсманом. Подобається те, що вектор наших думок співпадають, і ми дотримуємось лише одного принципу – вінничани важливі! Зараз робимо неабиякий акцент на охороні здоров’я: підтримка лікарів, забезпечення якісного лікування містян і боротьба з ковід. Я у складі комісії з питань ЖКХ. Це дуже цікава робоча група, буде вирішувати питання благоустрою та робимо акцент на облагородженні старих будинків, вони потребують зараз неабиякої уваги.”

Прокоментував депутат міської ради Теймур Абушов виданню myvin.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin