У Вінниці вандали розбили бус на площі Ліверпуль
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/149418549_2766429250338867_3217247995966696521_o.jpg)
Сьогодні вночі у центрі Вінниці на площі Ліверпуль невідомі розбили бус у якому продавалася кава. На Фейсбук сторінці Креативний простір Артинов повідомили, що з їхньої “кав’ярні” винесли все обладнання.
“Нам невідомо, поки що хто це міг зробити. Акти вандалізму в місті, яке називається європейським, неприпустимі. Креативний простір Артинов несе в собі частинку культури міста і є невід’ємною його складовою. Артинов – це завжди було і буде про місто, а не про гроші. Але, напевно це не всі зрозуміли. Руйнуючи те, що було зроблено для містян, руйнується і місто”, – зауважили у креативному просторі Артинов.
Як розповіли у Ситуаційному центрі м. Вінниця, камери відеонагляду не охоплюють вигляд всього буса, тому побачити як та хто його пошкодив вони не можуть.
Наразі вагончик з кавою не працює.
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/149522267_2766429257005533_1387315014037893340_o-768x1024.jpg)
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/149011655_2766430797005379_3522503600313889809_o-768x1024.jpg)
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/150087613_2766429247005534_4361518343166321315_o-768x1024.jpg)