Вінниця
27.05.2024
12.95° C
Вгору

Сьогодні вінничани виготовлятимуть «Різдвяний вінок для Героя»

Сьогодні, 24 грудня, у Вінниці будуть виготовляти «Різдвяний вінок для Героя». Акцію  влаштовують волонтери та небайдужі жителі Вінницької області, вони також плестимуть з хвої вінки, які покладуть до могил загиблих бійців АТО/ООС. Прикрасять їх калиною – символом нашої країни та української Військової Розвідки.

«Загалом по Вінниці та Вінницькій ОТГ – 41 могил наших загиблих захисників. Кожного маємо вшанувати. У самому обласному центрі ще виготовляємо три великих вінки до пам’ятників. Це Дерева Свободи. Та два меморіали Небесній Сотні, що у сквері по вулиці Оводова на Європейській площі. Тому, в четвер виготовляємо вінки. У нас вже є деякі заготовки з хвої. Їх необхідно прикрасити калиною та синьо-жовтими стрічками», – розповідає Вінниця.info регіональний організатор акції Юлія Щербань.

Всеукраїнська акція «Різдвяний вінок для Героя» відбудеться 25 грудня по всій країні. А сьогодні її організовують 24 грудня о 16 годині у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат». Серед потреб: клей до клейового «пістолета» та сам пістолет, калина, мотузки, дріт для фіксації, ножиці, секатори.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin