Параатлетка з Ладижина стала чемпіонкою світу з бойових мистецтв
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2020/11/1601905541_120830784_3657904950935083_1886847202731817658_n.jpg)
Супер-фінал чемпіонату світу «Virtual martial arts World championship-2020» завершився абсолютною перемогою параатлетки з Ладижина Дарії Мигулько, членкині національної збірної команди України, студентки ладижинського спортивного клубу Сіндо Вінницької ДЮСШ «Інваспорт».
“Дарія стала абсолютною чемпіонкою у своєму класі параатлетів”, – інформує у Фейсбук тренер «Сіндо» Сергій Брушніцький.
Коментарі у Facebook