Вінниця
21.07.2024
20.82° C
Вгору

У Вінниці фахівці департаменту відновлення та розвитку продовжують моніторити водойми

Щоб запобігти забрудненню водойм, у Вінницькій громаді регулярно перевіряють їхній стан. Сьогодні, 2 липня, у Вінниці фахівці обстежили одну з малих річок громади — Тяжилівку. Спільно з представниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області вони провели відбір проб води для лабораторних аналізів.

Представниця департаменту відновлення та розвитку ВМР Юлія Замушинська повідомила, що моніторинг водойм у нашій громаді проводиться регулярно для контролю їхнього стану та притягнення до відповідальності осіб, які забруднюють воду.

Так, містянам, які скидають стічні води у водойми та неналежно облаштовують вигрібні ями, загрожує штраф за порушення Правил благоустрою. Його розмір сягає від 340 до 1 360 грн для громадян та від 850 до 1 700 грн для суб’єктів підприємницької діяльності.Працівник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області

«Протягом квітня ми проводили спільні обстеження з профільними департаментами та працівниками “Муніципальної варти”, а також представниками Державної екологічної інспекції, які входять до відповідної робочої групи. Вони взяли проби води, а в лабораторії результати аналізів покажуть рівень забрудненості цієї водойми», – розповідає Юлія Замушинська.

Працівниця Держекоінспекції Ольга Кремінь розповіла детальніше, як відбувається моніторинг водних об’єктів та що саме досліджують в межах цієї роботи.Річка Тяжилівка

«На цій локації відібрані проби води. Надалі будемо проводити лабораторні дослідження на основні забруднюючі показники: хімічне споживання кисню, біохімічне споживання кисню, амоній, хлориди, фосфати, нітрити та нітрати. Вже зараз ми виміряли рівень кисню у цій водоймі, показник 3,4 – він в межах норми», – розповіла Ольга Кремінь.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin