Вінниця
19.05.2024
18.91° C
Вгору

«Вінницький технічний ліцей» прийматиме на навчання учнів із 7 класу

Вінницький технічний ліцей розширює свої можливості, тож відкриває свої двері для учнів, які завершили 6 класів загальноосвітньої школи. Рішення ухвалили під час засідання Вінницької міської ради.

Відповідно до рішення, тривалість навчання у Вінницькому технічному ліцеї складатиме 5 років. Учні можуть обрати один із запропонованих профілів навчання: радіомонтаж, економіку та бухоблік, інформатику, моделювання та конструювання одягу, а також машинопис.

«Раніше почати навчання в цьому закладі діти могли з 8 класу. Зараз тенденція така, що ліцей може прийняти більше обдарованих учнів. Крім того, це європейська практика – починати вивчати профільні предмети із 7 класу», – сказав міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

До ліцею можна вступити за результатами екзаменаційних та тестових випробувань. Пільги при вступі надаються переможцям та призерам районних, міських та обласних олімпіад, а також конкурсантам виставок дитячої технічної творчості.

Як прокоментувала директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, таке рішення прийняли, спираючись на опитування, яке провели для батьків учнів 6 класу, які навчаються на курсах доліцейної підготовки закладу. Вони одноголосно підтримали рішення щодо можливості вступу у ВТЛ з 7 класу, адже саме тоді учні починають вивчати профільні предмети.

Також вона додала, що Вінницький технічний ліцей працює за індивідуальним навчальним планом, де надається поглиблена підготовка учнів з профільних предметів, яка досягається шляхом вивчення спецкурсів за окремими програмами, проходження навчальних практикумів у лабораторіях закладу.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin