Вінниця
19.05.2024
19.06° C
Вгору

В Україні з 1 квітня подорожчає оформлення закордонного паспорта

В Україні з 1 квітня зросте вартість оформлення закордонного паспорта.

Про це повідомила Державна міграційна служба, передає Укрінформ.

“З 1 квітня 2024 року ДП “Поліграфічний комбінат “Україна” змінює вартість бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон. У зв’язку з цим зростає і загальна вартість оформлення цього документа”, – зазначають у ДМСУ.

ож з 1 квітня вартість виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів та до 3 робочих днів, яка раніше становила 1496 грн, збільшиться до 1598 грн, з яких 992 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка.

Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон до 20 робочих днів замість 856 грн коштуватиме 958 грн (352 грн – вартість адмінпослуги та 606 грн – вартість бланка).

У Держміграції звернули увагу на те, що особи, які оплатили адмінпослуги та подали заяви для оформлення документів до 31 березня 2024 року, отримають документи за старою ціною. Водночас ті громадяни, які оплатили адмінпослуги до 31 березня, але заяву для оформлення документів ще не подавали, зможуть здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подання заяв.

Як повідомлялося, український закордонний паспорт посів 32-гу позицію у міжнародному рейтингу Індексу паспортів від компанії Henley&Partners.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin