Вінниця
24.05.2024
12.76° C
Вгору

На Вінниччині висадили майже пів тисячі ялинок та сосен

Майже півтисячі хвойних дерев висадили нещодавно учасники ініціативної групи «Чиста водойма – 3» біля ставу Тарасишин, що у Щітках, пише ВМР.

Відстань від обласного центру до цієї локації, яка межує з березовим гаєм, – близько 10 кілометрів.

«Це місце додатково озеленили. Сосни та ялини, висаджені на пагорбах поблизу ставу, стануть не лише окрасою Тарасишиного, а й допоможуть поліпшити загальний екологічний стан нашої місцевості. Відомо, що хвойні дерева є довгожителями, відтак тривалий час очищуватимуть повітря від пилу та бруду, збагачуючи його фітонцидами», – розповідає староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко.

За словами старости, наразі члени ініціативної групи провели перший етап екоакції й найближчим часом, за сприятливих погодних умов, ініціативу з облаштування берега ставу продовжать.

«Приємно, цей проєкт реалізовується повністю силами та коштом самих учасників ініціативної групи. Тому від імені старостату і себе особисто висловлюємо щиру подяку сім’ям Корнієнко, Коров’ячук, Орел та Кальченко за активну участь в акції та допомогу у створенні нової зеленої зони на рідній водоймі, – каже Владислав Кривешко. – Найближчим часом за сприятливих погодних умов плануємо “генеральне прибирання греблі та берегу водойми. Тому запрошуємо долучитися до заходів усіх небайдужих».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin