Вінниця
20.04.2024
2.58° C
Вгору

Вінниця вже готується до весни: «Вінницязеленбуд» працює з квітами та деревами

Працівники МКП “Вінницязеленбуд” і надалі не припиняють свою діяльність навіть у зимовий період. Вони продовжують дбати про рослини та готують місто до настання весни, забезпечуючи красу та безпеку на вулицях.

Взимку одним з основних завдань комунальних працівників «Вінницязеленбуд» є догляд за рослинами у теплицях. Там триває активна робота над забезпеченням здорових та сильних рослин для міського ландшафту, які потім висадять на вулицях Вінниці. Директорка підприємства Тетяна Прибиш також розповіла, що у той самий час частина колективу працює над обрізкою та формуванням крон дерев по всьому місту. Це важлива процедура, що сприяє здоров’ю дерев, забезпечує естетичний вигляд та, звісно, безпеку в міському просторі.

Однак однією із найважливіших функцій команди «Вінницязеленбуду» є обстеження міста з метою виявлення аварійних дерев. Тетяна Прибиш додає, що дерева, які досягли певного віку, постраждали від погодних умов або хвороб, можуть стати небезпечними.

«Вчасне виявлення таких ситуацій та робота з ними є пріоритетом нашої команди, щоб забезпечити безпеку та комфорт містян. Зима – це також час підготовки до нового весняного сезону, отож команда МКП «Вінницязеленбуду» стежить за красою та безпекою міста», – зауважила Тетяна Прибиш.

Фахівці підприємства працюють над впровадженням нових інновацій та планують майбутні проєкти для збереження та покращення зелених просторів Вінниці, адже завдяки їхній праці та зусиллям громада процвітає та стає приємним місцем для проживання.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin