Вінниця
08.12.2023
-0.93° C
Вгору

Вінниця готується до зими: триває капремонт стиків панелей у будинках

У Вінниці продовжують готувати житловий фонд до роботи в зимовий період. Зокрема, аби зменшити втрати тепла в холодну пору року, представники підрядних організацій виконують капітальний ремонт стиків панелей у двох багатоквартирних будинках міста: по вулиці Стельмаха, 1 та Ващука, 3.

Як зазначає директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Віталій Місецький, в місті нараховується близько 300 будинків так званого панельного типу. Більшість з них – це багатоповерхівки, які були зведені понад 30 і 40 років тому і потребують періодичних профілактичних робіт.

“В ході капремонту виконуються гідроізоляційні роботи, завдяки чому вдається запобігти руйнації конструктивних елементів будівель. Це, своєю чергою, дозволяє уникнути погіршення стану міжпанельних швів під дією вологи, – зазначає очільник департаменту. –Міжпанельні шви – це саме той елемент панельних будинків, який з часом найбільше зношується. В результаті в будівлях погіршується герметизація, що призводить до збільшення тепловтрат та появи протягів в помешканнях. В квартирах порушується мікроклімат, що призводить до підвищеної вологості та появи цвілі. Тому ті заходи, які зараз проводяться, дозволяють значно покращити комфорт проживання в таких будинках”, – зазначає Віталій Місецький.

Усі роботи виконуються за результатами звернень мешканців та на умовах співфінансування, де левову частку витрат бере на себе міський бюджет.

Загалом з початку року ці роботи виконані в шести багатоповерхівках міста. Це багатоповерхівки за адресами: вулиця Лялі Ратушної, 79, вулиця Ващука, 13, вулиця 600-річчя,14, Хмельницьке шосе, 77, проспект Космонавтів, 15 та проспект Космонавтів, 6.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin