Вінниця
03.12.2023
-2° C
Вгору

В Україні почнуть масово відраховувати студентів: керівництва вузів назвали причину

ВНЗ в Україні загрожують студентам масовими відрахуваннями вже з кінця вересня. Йдеться про тих громадян, які не приходять на пари. За підсумками вересня вже можна зробити висновок, хто ходить більшість занять. Про планові відрахування розповіли керівники вищих навчальних закладів.

З 1 вересня більшість студентів почали навчатися онлайн. Як і раніше, за неявку на пари, на студентів чекає покарання. Тих, хто не був присутнім на заняттях протягом перших 10 днів нового семестру, буде виключено наприкінці вересня. Принаймні про це заявили керівництва вишів.

Сергій Гнатюк, декан факультету комп’ютерних наук Національного авіаційного університету, наголосив, що багато студентів перебувають за кордоном на момент початку навчання. До кінця місяця потрібно з’ясувати, чи вони продовжують навчатися дистанційно, чи будуть виключені.

У свою чергу, заступник декана кібернетичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Олена Кашпур заявила, що їхня політика щодо прогульників сувора.

“Якщо студент не з’являється протягом 10 днів, його буде виключено відповідно до розпорядження ректора”, – уточнила Кашпур.

Вдатися до такого методу покарання студентів керівництву вишів порадили до Міносвіти. Як це працюватиме на практиці, дізнаємося вже скоро, адже фактично списки на відрахування вже мають бути готові.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin