Вінниця
27.05.2024
21.76° C
Вгору

Сергій Моргунов передав військовим ключі від двох автівок

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує допомагати військовим.

Сьогодні, 1 вересня, мер Вінниці Сергій Моргунов передав два автомобілі національним гвардійцям міста. Ці автомобілі були придбані за позабюджетні кошти, зібрані депутатами Вінницької міської ради. Ці автівки будуть використовуватися для підсилення мобільних вогневих груп, які працюють з ударними безпілотниками ворога на території всієї Вінницької області.

«Зараз є потреба для наших військових та нацгвардійців організувати більш посилену роботу спеціальних мобільних груп, які будуть боротись з «шахедами». Фактично це протиповітряна оборона з відповідною установкою обладнання, щоб знищувати їх ще на підльоті до будь-якого населеного пункту нашої області», – зазначив Сергій Моргунов.

Також очільник громади наголосив, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб й надалі буде активно підтримувати наших військовослужбовців.

«Наш Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб досить активно працює щодо допомоги військовим. Нещодавно ми відправили кілька банно-пральних комплексів, також продовжуємо закуповувати дрони. Є достатньо велика потреба у таких пікапах. Ці два автомобілі купили силами депутатів міської ради. Окрім того, Вінницька міська рада оголосила тендер на закупівлю ще п’яти пікапів для Захисників», – сказав Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що на початку тижня координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передали черговий лазне-пральний комплекс для військовослужбовців.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin