Вінниця
06.02.2023
-4.4° C
Наверх

Сергій Моргунов: На передову до вінницьких військових відправили буржуйки, автівки, дрони та смаколики

Дві автівки, 15 буржуйок, дрони, генератор, шанцевий інструмент (сокири, лопати, кірки), теплі речі, продукти, смаколики, обереги, зроблені дітьми. Сьогодні, 20 грудня, з Вінниці було відправлену чергову партію допомоги вінницьким військовим в рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Черговий вантаж вагою понад 8 тонн збирали громади всієї області, в тому числі і Вінниця. Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що такі відправки відбуваються регулярно, а цього разу крім таких потрібних автівок на фронт поїхали ще й два розвідувальні дрони.

«Щиро дякую, усім хто долучився до нашої акції. Це звичайні мешканці міста та області, волонтери та працівники комунальних підприємств, – зазначив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, під час відправки вантажу. – Вони зварювали буржуйки, готували смаколики, збирали кошти. Кожен допомагав як міг. Саме в такій згуртованості та єдності – сила нашого народу».

Як розповідає координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ірина Івасюк, акція «Подаруй військовим смак домашнього тепла» започаткована спеціально до різдвяних свят.

«Ми хотіли, щоб наші військові, які на передовій, відчули домашнє тепло та затишок, – каже вона. – Передаємо їм випічку, чай, каву, тощо. Думаю, в цьому році ми зможемо підготувати ще один вантаж, адже зараз на фронті перебуває дуже багато вінницьких підрозділів»

За словами голови Вінницької обласної Ради В’ячеслава Соколового, загалом сьогодні до вінницьких військових поїхало близько 8 тонн допомоги.

Представники військових зазначають, що вони дуже вдячні за допомогу. Разом з тим вони додають, що вінницькі хлопці зараз знаходяться в бліндажах, там, де дуже холодно. Тому є велика потреба в буржуйках та генераторах, які необхідні в тому числі для того, щоб військові могли тримати зв’язок між підрозділами.

«Ми попрацюємо над цим питанням з тим, щоб придбати ще певну кількість генраторів і якнайшвидше відправити на передову, – зауважив у відповідь Сергій Моргунов. – Думаю, до цього процесу долучаться і громади області».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin