Вінницькі борці на міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022» здобули дві золоті та одну срібну медалі
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2022/11/30.11.-греко-головна.jpg)
Вінницькі спортсмени вкотре продемонстрували на міжнародній арені свою майстерність. Так, завдяки підтримці комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, борці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» брали участь у міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022» та привезли два «золота» та одне «срібло».
За першість боролися спортсмени з дев’яти країн світу.
Тріумфували на змаганнях вінничани – Михайло Дідик (вагова категорія 47 кг) та Андрій Вітковський (вагова категорія 57 кг). Хлопці завоювали золоті нагороди.
На другу сходинку піднявся Матвій Плахотнік (вагова категорія 47 кг). А за крок до п’єдесталу зупинилися Ілля Орлюк та Максим Шарденко, посівши 4-ті місця.
«Дякуємо всім хто допомагає та сприяє участі спортсменів у важливих змаганнях», – каже директор МК ДЮСШ «Вінниця» Юрій Будяк.
Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський наголосив, що у Вінницькій міській територіальній громаді підтримуються належні умови для тренування юних спортсменів, які згодом представляють наш край на міжнародних, всеукраїнських змаганнях.
«Сьогодні важливо підтримувати молодь, адже вона – наше майбутнє», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.