Вінниця
26.02.2024
11.34° C
Вгору

Вінницькі борці на міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022» здобули дві золоті та одну срібну медалі

Вінницькі спортсмени вкотре продемонстрували на міжнародній арені свою майстерність. Так, завдяки підтримці комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, борці міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця» брали участь у міжнародному турнірі «Prague wrestling open 2022» та привезли два «золота» та одне «срібло».

За першість боролися спортсмени з дев’яти країн світу.

Тріумфували на змаганнях вінничани – Михайло Дідик (вагова категорія 47 кг) та Андрій Вітковський (вагова категорія 57 кг). Хлопці завоювали золоті нагороди.

На другу сходинку піднявся Матвій Плахотнік (вагова категорія 47 кг). А за крок до п’єдесталу зупинилися Ілля Орлюк та Максим Шарденко, посівши 4-ті місця.

 

«Дякуємо всім хто допомагає та сприяє участі спортсменів у важливих змаганнях», – каже директор МК ДЮСШ «Вінниця» Юрій Будяк.

 

Голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський наголосив, що у Вінницькій міській територіальній громаді підтримуються належні умови для тренування юних спортсменів, які згодом представляють наш край на міжнародних, всеукраїнських змаганнях.

 

«Сьогодні важливо підтримувати молодь, адже вона – наше майбутнє», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin