Вінниця
02.03.2024
6.4° C
Вгору

У Вінниці облаштовують пункти обігріву на випадок НС з опаленням

У Вінниці на випадок надзвичайної ситуації з опаленням або перебоями з електропостачанням облаштовують міські пункти обігріву. Усі приміщення розташовані на першому або цокольному поверхах та мають доступ до санвузлів.

 

Про це повідомляє 5 канал.

 

Вінничанка Вікторія розповідає – вдома часто почали вимикати світло. А біля її будинку відкрили один із міських пунктів обігріву. Тож, прийшла подивитися, що тут є і на яку допомогу можна сподіватися в разі тривалої відсутності тепла та електрики.

“Є доволі часто перебої зі світлом, і позаяк я працюю віддалено, мені необхідна 24 на 7 наявність інтернету, і такі пункти обігріву дають змогу безперервно працювати. Оскільки я живу в центрі, для мене це швидко і комфортно, я лише за. Нехай таких пунктів буде тільки більше”, – каже жителька Вінниці Вікторія.

Комунальник Артем тестує роботу генератора в теплопункті. Генератор купили за кошти міського бюджету та передали в один із пунктів обігріву. Він працює на бензині і може виробляти електрику від декількох годин до тижня.

“Для великих генераторів, які мають потужність 7 кВл, нам потрібно 50 літрів палива на добу для того, аби вони працювали безперервно. І потрібно замінювати мастило кожні 50 годин, це раз на два дні”, – розповів заступник директора з адміністративно-господарської частини мережі комунальних закладів Артем Шевчук.

Крім генераторів, у міські пункти обігріву завезли обігрівачі, теплі ковдри, подовжувачі та електрочайники. А ще для відвідувачів закупили чай, каву та посуд.

 

У Вінниці на базі міських комунальних закладів планують облаштувати 30 пунктів обігріву. Всі вони розташовані на першому або цокольному поверхах.

“Зараз ми паралельно робимо підключення приміщення до резервного живлення. І скоро все працюватиме так, як потрібно. Крім того, у нас є приміщення під індивідуальне опалення. Де є електрокотел і своя мережа, нам треба тільки підключити генератор до котла. Є ще одне приміщення, де електроконвектори стоять, нам лише підключити генератор”, – зазначив директор мережі комунальних закладів Дмитро Мира.

Крім муніципальних місць обігріву, міська влада планує розгорнути півтора десятка пунктів приготування їжі для городян на шкільних кухнях. А також, за необхідності, пересувні, наметові точки обігріву в різних районах міста.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin