Наверх

Робочі групи закінчили обстеження споруд підземного простору та чекають на визначення статусу від ДСНС

У Вінницькій міській територіальній громаді регулярно проводиться робота з перевірки та підготовки споруд цивільного захисту населення, які вінничани можуть використовувати у випадках надзвичайних ситуацій. Наприкінці липня міська рада сформувала 70 робочих груп, які перевірили більше двох тисяч багатоповерхових будинків, існуючих сховищ та комерційних споруд.

 

Наразі узагальнені дані актів обстежень та акти недопуску до обстеження об’єктів підземного простору передані Головному управлінню ДСНС України у Вінницькій області для надання висновку щодо визначення статусу об’єктів, які можуть бути включені до фонду захисних споруд як найпростіші укриття, використані для тимчасового укриття населення під час повітряної тривоги, а також – як пункти обігріву в осінньо-зимовий період.

 

Перевірка відбулась відповідно до рішення виконкому міської ради від 22 липня 2022 року https://cutt.ly/IZPgfTB. До складу кожної робочої групи увійшли працівники виконавчого комітету міської ради та Головного управління ДСНС України у Вінницькій області. Впродовж тижня вони фіналізували роботи з обстеження об’єктів за визначеними адресами по всьому місту.

 

Увагу звертали на стан приміщень, наявність світла, опалення, розетки, каналізації, водопостачання, вентиляції, місць для сидіння, засобів пожежогасіння, радіоприймачів тощо. Не менш важливим елементом є й наявність вказівника на вході та покажчиків в найближчому радіусі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin