Вінниця
02.03.2024
6.3° C
Вгору

Військовий з ампутованою стопою вивішав прапор з Вінниці перед окупованим Луганськом

 Євген Ісаєв, який навчався у Вінниці, 12 січня з побратимами встановили на 25-метрові вишці перед Луганськом прапор України. Буквально у сотні метрів від нього знаходились супротивники. Але це не завадило йому ще й записати патріотичне відео-привітання землякам. Про це повідомляє Вінниця.info

Євген український захисник, який боронить Україну з 2014 року. Нині знаходиться на лінії розмежування в Луганській області.

«Сама вишка знаходиться в районі безпосередньої близькості до противника та знаходиться в квадраті, якій свого часу російські бойовики майже зрівняли з землею. Вся процедура встановлення прапору, від моменту підйому до моменту спуску, зайняла приблизно пів години. Але, окрім цього, ще були моменти підготовки. Взаємодія з місцевими мешканцями які допомогли нам з флагштоком та драбиною», – каже Євген.

Прапор розміром три на два метри передали волонтери з Вінниці. Його встановлював із побратимами з групи Цивільно військового співробітництва.

«Так, як прапор передали з Вінниці, звісно, мені удвічі будо його приємно встановлювати. Адже я сам із Вінниці. Цей стяг з мого дому рідного дому.Це надало неабиякої бадьорості та сил», – зауважив боєць.

Євген також розповів, що близько півроку тому ще один український стяг майорів на цій позиції.

«Але з часом його вітер порозривав. Тому ми з побратимами зняли старий та повішали новий. Але вже ближче до супротивника», – підкреслив.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin