Вінниця
30.05.2023
19.98° C
Вгору

Чемпіонки світу станцювали запальний танець у вінницькому підземеллі

Вінничанки Яна Лісова та Євгенія Дудник, які є чемпіонками світу зі степу, випустили новий танцювальний кліп. Цього разу дівчата затанцювали у вінницькому підземеллі. 

Своє нове відео команда “Flame Tap” опублікувала під назвою “The Lockdown”, зазначивши, що попри ізоляцію їхнє “захоплення ритмами ніколи не витісниться стінами будівлі”.

– Друзі! Ми можемо бути фізично ізольовані від того, що любимо… Але ніхто не може відібрати у нас здатність любити, відчувати свободу та потужність, що живуть всередині нас! Нам бракує шаленої енергії від глядачів на живих виступах,
нам бракує цікавих пригод… нам бракує… нам бракує… не перелічити! Але наше захоплення ритмами ніколи не витісниться стінами будівлі, а підтримка та любов наших близьких завжди буде надихати на творчість, – йдеться у описі відео.

Кліп “The Lockdown” для вінницьких степісток із команди Flame Tap зняла незмінна знімальна група на чолі з Євгеном Горуном, разом із Павлом Вітом і Дмитром Лісовим. Раніше вони працювали над відео, де дівчата вразили танцем на аварійному мосту біля старовинного млина,  а також степом на скелях біля затопленого кар’єру.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin