Вінниця
14.04.2024
21.66° C
Вгору

У Вінниці відкрили побутовий центр для переселенців «ЯМаріуполь. Турбота»: адреса та послуги

У Вінниці за співпраці муніципалітетів Вінниці та Маріуполя на Хмельницькому шосе запрацював побутовий центр для переселенців з Маріуполя, пише ВМР.
У центрі обладнано стоматологічний кабінет, перукарня, кабінет швачки. Працюватиме пральня та діятиме коворкінг. Загалом у центрі можна отримати 32 послуги.
На офіційному відкритті побували міський голова Вінниці Сергій Моргунов та міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Побутовий центр «ЯМаріуполь. Турбота» у Вінниці став уже сьомим осередком турботи. Тут три тисячі маріупольських переселенців зможуть скористатися побутовими сервісами за доступною ціною чи безкоштовно, говорить міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

«Це другий центр, який створюється у Вінниці. Ми маємо гуманітарну складову – це Центр «ЯМаріуполь» на вулиці Соборній. І зараз ми створюємо побутову складову. Головна мета – підтримка та допомога нашим маріупольцям. Тут маріупольці працюють заради маріупольців. Головне завдання сьогодні – згуртувати нашу громаду. І головне, щоб люди поверталися до життя: через психологічну підтримку, через такі центри», – додає Вадим Бойченко.

Співпраця між Вінницею та Маріуполем почалася ще у 2017-му році й за ці роки переросла у справжню дружбу, говорить Вінницький міський голова Сергій Моргунов. У Вінниці працює три осередки для маріупольців – «ЯМаріуполь», «ЯМаріуполь. Турбота» та «ЯМаріуполь. Родина» (оздоровчий центр).

«Попри всі страшні випробування, які маріупольцям довелося пережити через війну – вони змогли знайти в собі сили та почати нове життя. Зі свого боку Вінницька міська рада готова підтримувати вас й надалі та робити все можливе, щоб Вінницю ви відчували як свій другий дім. Сподіваюся, що робота нового побутового центру «ЯМаріуполь. Турбота» буде такою ж потрібною людям та результативною», – говорить Сергій Моргунов.

Центр «ЯМаріуполь. Турбота» працює за адресою: вулиця Хмельницьке шосе, 85.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin