Вінниця
24.05.2024
16.89° C
Вгору

На Вінниччині у квітні розпочинається нерестова заборона риболовлі

З 1 квітня по 10 червня заборона на вилов водних біоресурсів у Вінницькій області. На переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України вступає в силу щорічна нерестова заборона на вилов водних біоресурсів.

Про це повідомили у Вінницькому рибоохоронному патрулі.

«Нерест – один з найважливіших періодів розвитку рибних популяцій, від успішності якого залежить якість і майбутня кількість водних біоресурсів у водоймах.
Задля забезпечення комфортних репродуктивних умов для водних мешканців на водоймах у цей час забороняється пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден (за винятком установлених суднових ходів), за виключенням суден, які використовуються органами рибоохорони та іншими уповноваженими органами державної влади», – йдеться у повідомленні.

Забороняється також здійснення промислового рибальства, підводного полювання та посилюється контроль за роботою водозабірних споруд.

Строки заборони на добування (вилов) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) Вінницької області:

– у всіх річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами) з 1 квітня по 20 травня;
– у водосховищах з 1 квітня по 09 червня;
– у р. Дністер з усіма притоками з 1 квітня по 10 червня.
Відповідно до Правил любительського рибальства під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство гачковими знаряддями (добування) вилову з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Рибалити можна з берега за межами нерестовищ.

Детальніше із наказом про заборону можна та з переліком дозволених ділянок для лову (добування) водних біоресурсів йдеться у наказі.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin