Вінниця
14.04.2024
21.95° C
Вгору

Новий нічний дрон для військових від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Днями українські захисники 14-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Червона калина» отримали потужний БпЛА. Кошти на нього зібрав Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, який заснували голова Вінницької міської ради Сергій Моргунов та голова обласної ради Вячеслав Соколовий, а очолити погодився Володимир Гройсман. «Mavic 3T» заступнику командира бригади передали секретар міської ради Павло Яблонський та депутат обласної ради Олександр Хомяк.

Бійці 14-ї бригади «Червона Калина», які зараз перебувають на південному напрямку, вкрай потребували обладнання для якісної нічної аеророзвідки, говорить координатор Гуманітарного штабу, секретар міської ради Павло Яблонський.

«Такий дрон було нелегко знайти, адже це не класичний “мавік”, а Mavic 3T. Він уже обладнаний тепловізором. Але найголовніше, що ми всією командою Гуманітарного штабу змогли оперативно закрити потребу військових. І найважливіше, аби ця “пташка” приносила користь і берегла життя наших військових», – додає Павло Яблонський.

На фронті нічний час особливо небезпечний для наших захисників – з настанням темряви ворог активізує свої дії, щоб скористатись моментом та завдати якомога більше шкоди, пояснює полковник, заступник командира бригади «Червона калина».

«”Mavic 3T” відрізняється від класичних тим, що може працювати в нічний час. Тепер ми зможемо вести спостереження за ворогом, супроводжувати наші групи, які здійснюють наступальні дії, які просуваються вперед. Ми зможемо виявляти ворога і вчасно вживати заходів для його знищення», – додає полковник.

Наш пріоритет №1 – допомога військовим, зауважує координатор Гуманітарного штабу, депутат обласної ради Олександр Хомяк.

«Ми завжди допомагали, допомагаємо і будемо допомагати нашим оборонцям. Зараз всі об’єднані однією метою – якнайшвидшим наближенням Перемоги України», – додає Олександр Хомяк.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin