Вінниця
29.03.2023
0.18° C
Вгору

Як осучаснюють укриття в садочках Вінниці?

У Вінницькій громаді активно облаштовують найпростіші укриття у закладах освіти. Відтак, все більше дітей повертаються на навчання як і до шкіл, так і до дитячих садочків. Зокрема, свою роботу ще від березня продовжує «Дошкільний навчальний заклад №3». Нещодавно тут дооснастили чергове укриття, яке відповідає усім рекомендаціям ДСНС.

 

У даному закладі дошкільної освіти підвальне приміщення слугує найпростішим укриттям під час повітряної тривоги. За словами завідуючої Анни Пляцок, укриття вміщає у себе понад 500 осіб.

«За рахунок міської влади в підвальному приміщенні нашого садочку облаштували найпростіше укриття. Наразі це дозволяє за лічені хвилини потрапити у сховище, де малеча може продовжити свої заняття й буде в безпечному прихистку. В укритті є все необхідне для того, аби дітки могли не тільки перечекати повітряну тривогу, а ще продовжити чи обідній сон, чи заняття, якщо повітряна тривога застала саме в тиху годину», – каже Анна Пляцок.

Також вона додала, що в укритті встановили витяжку, провели нове освітлення, обладнали санвузли та вмивальники. За рекомендаціями ДСНС зробили другий вихід, встановили бойлери, провели стаціонарний телефон та Wi-Fi.

«Садочок №3 одним із перших відчинив свої двері для малечі міста, завдяки працівникам закладу та небайдужим батькам, які не один тиждень власними силами облаштовували найпростіше укриття. Наразі заклад виконує функцію чергового садочку, тобто приймає діток і з інших закладів дошкільної освіти. На сьогоднішній день за допомогою міської влади, підвальне приміщення садочку відповідає усім рекомендаціям ДСНС, а для діток є комфортним прихистком. Ми сподіваємось, що укриття не стануть у нагоді, але маємо бути готовими до будь-яких викликів”, – каже директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin